Презентація діяльності гуртків

Download
Презентація по гуртках.pdf
Adobe Acrobat Document 7.3 MB

Хореографічний гурток «Діти України»

Керівник гуртка – Мулик Ганна Ігорівна.

Танець - найулюбленіший і найпопулярніший вид самодіяльного мистецтва - сприяє естетичному вихованню і фізичному розвитку дітей. Навчаючись у хореографічних гуртках, діти знайомляться з мистецтвом хореографії, набувають певну танцювальну підготовку, розвивають пластичність, вміння красиво рухатися, зміцнюють організм, виправляють деякі фізичні вади.

Мета роботи хореографічного гуртка – це відродження духовної культури українського народу через народний танець. Форма організації навчання у гуртку – ансамблева. Творчу діяльність визначає репертуар та спільна творчість. В ансамблі поєднується різновікові групи дітей (1 – 9 класи). Ансамбль «Діти України» бере участь у проведенні виховних заходів у закладі, та у різних конкурсах поза межами закладу.

Гурток "Юні спелеологи"

Керівник гуртка: Галайчук Юрій Володимирович

 

Гурток працює з 2015 року. Вік дітей 13-18 років. На заняттях гуртка вихованці оволодівають спеціальними спелеологічними знаннями, вміннями і навичками організації туристського і експедиційного побуту в різних природних  і кліматичних умовах, долають складні природні перешкоди, працюють з картами, компасами, вимірювальними інструментами.

Одна із груп гуртка працює на базі Мушкатівської ЗОШ І-ІІ ступенів. 

Досягнення: відкриті обласні змагання зі спелеоорієнтування - ІІІ місце (2015 р.), ІІ місце (2016 р.).

Download
Speleologichny_gurtok.pptx
Microsoft Power Point Presentation 8.9 MB

Гурток "Юні туристи - краєзнавці"

Керівник гуртка: Галайчук Юрій Володимирович

 

Гурток працює з 2015 року.  Вік дітей 12 років. Основною метою гуртка є - розвиток духовних, інтелектуальних якостей, формування позитивних рис характеру, витривалості, фізичної сили, формування національної самосвідомості, виховання в учнів кращих людський якостей.

Драматичний гурток

Керівник гуртка: Бойчук Неля Ярославівна

 

Театр - мистецтво, яке поєднує слово, дію, образотворче мистецтво, хореографію, музику. Заняття в дитячому театрі допомагають дітям зрозуміти, що театр - це не лише задоволення, а й велика творча праця, що потребує наполегливості, готовності постійно розширювати свої знання і вдосконалювати вміння, це можливість виразити себе.

Ляльковий театр

Керівник гуртка: Бойчук Неля Ярославівна

 

До духовного світу кожного з нас мистецтво входить із дитинства і супроводжує протягом всього життя. Найчастіше першою сходинкою на шляху до нього є театр ляльок, який за допомогою притаманних тільки йому виразних засобів (художнього слова, наочного образу ляльки, живописно-декоративного оформлення, музики) здійснює формування початкових естетичних уявлень, почуттів, понять, сприяє розумовому, моральному та духовному вихованні дітей. 

Гурток "Геологічне краєзнавство"

Керівник гуртка: Малюга Богдан Олегович

 

       Гурток працює з 2015 року. Основним його завданням є надання вихованцям знань з основ геології, петрографії і мінералогії, ознайомлення з найпростішими методами розвідки і пошуку корисних копалин, бережливому ставленні до багатств навколишнього середовища, формування туристсько-спортивних та краєзнавчих знань.

     Вихованці гуртка є членами збірної району - призерами обласних "Геолого-географічних змагань" .

Гурток "Мандрівник"

Керівник гуртка: Плосконос Ірина Ігорівна

 

Гурток складається з двох груп, одна з яких працює на базі Вовковецької ЗОШ І-ІІ ступенів з вересня 2016 року.  В гуртку займаються учні 5 - 7 класів. Заняття у гуртку передбачає тісний зв'язок з загальноосвітніми предметами: з географією - основи топографії та орієнтування, з історією - історія рідного краю, українським народознавством - традиції та звичаї рідного краю, екологією - охорона природи, біологією - ознайомлення з флорою рідного краю.

Заняття гуртка сприяють фізичному розвитку та загартуванню дітей, формує здоровий спосіб життя.

Гурток "Спортивний туризм"

Керівник гуртка Шидловський Василь Іванович

Заняття туризмом передбачає обов’язкове засвоєння низки практичних знань і навичок, а саме: орієнтування на місцевості за допомогою компаса і карти, місцевих предметів; встановлення намету, розпалювання вогнища; приготування їжі в польових умовах; долання природних перешкод з використанням спеціального спорядження; надання долікарської допомоги в польових умовах і таке інше. Тому всі гуртківці мають бути фізично підготовлені.  

 Гурток «Спортивний туризм» під керівництвом Василя Шидловського працює  з листопада 2014 року. За цей час маємо певні досягнення. Гуртківці - учасники обласних змагань з спортивного туризму за програмою Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини (2015 рік, 2016 рік - ІІ місце в конкурсі "Геодезія"), призери районних туристичних змагань школярів, присвячених пам'яті Володимира Галайчука (2015 - 2016 роки). Вихованці гуртка - призери Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україна" (2016 рік). Гуртківці є призерами районних змагань з спортивного туризму в складі шкіл в 2017 та 2018 роках

 

Гурток  образотворчого мистецтва "Юний художник"

Керівник гуртка Чайковська Любов  Мирославівна.

          Гурток образотворчого мистецтва заснований в 2008 році. у "Юному художнику займається 58 дітей віком від 6 до 12 років.

           Завданнями гуртка є всесторонній розвиток у дітей художніх здібностей, актуалізація творчого потенціалу і вдосконалення практичних знань та навичок у галузі мистецтва.

           Діти мають змогу спробувати себе у різних видах образотворчого мистецтва, вдосконалюються у графічних та живописних навиках, виготовляють вироби декоративного характеру.

         Гуртківці є активними учасниками - призерами та переможцями - різноманітних загальнобудинківських, районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Серед них обласний конкурс "Замість ялинки - зимовий букет", "Люби і знай свій край", Міжнародний екологічний конкурс "Правдивий світ птахів", конкурс Дністровського каньйону "Подбаймо про птахів взимку", районний конкурс дитячої художньої Шевченкіани, района виставка-конкурс технічної творчості.

        Вихованці гуртка "Юний художник" щорічно беруть участь у пошуково-дослідницьких роботах в рамках Всеукраїнського руху учнівської молоді "Моя земля - земля земля моїх батьків".

Вокально - хореографічний естрадний гурток "МРІЯ"

   Керівник гуртка - Дунець Антоніна Степанівна.

Спів є найдоступнішим видом  дитячого музикування. Заняття у гуртку найповніше впливає на  особистісний розвиток дитини, має великий музично-виховний потенціал.

Метою вокального навчання і виховання дітей та підлітків у позашкільному закладі є відродження української вокальної культури у її масовій формі.

Виховання дітей засобами авторської пісні та співаної поезії в поєднанні з сольним, ансамблевим та хоровим співом сприяє розвитку творчої пізнавальної активності учнів. Спів допомагає глибше сприймати навколишнє життя, виховує любов до своїх рідних, друзів до Батьківщини. Ансамблевий та сольний спів збагачує й емоційно забарвлює мову дитини, сприяє розвитку її креативного мислення.

У процесі співацького виховання гуртківці ознайомлюються з різноманітними музичними творами, набувають певних знань, умінь та навичок зі слухання музики, співу, музично-ритмічних рухів. У дітей розвивається любов до прекрасного, розвиваються творчі та музичні здібності, формується ціннісне ставлення до музичних творів, розвиваються творча пізнавальна активність.

 Робота вокально-хореографічного гуртка спрямована на музично-творчу діяльність, популяризацію жанру авторської пісні серед дітей, підтримку творчо обдарованих вихованців закладу та розвиток їх творчої пізнавальної активності.

До гуртка запрошуються всі учні, які пройшли прослуховування та мають добрі музичні здібності. Сьогодні у колективі займаються діти  віком 6-16 років.

Робота гуртка спрямована на індивідуальний розвиток кожного вихованця вокального гуртка. Важливим моментом є  той факт, що правильне навчання співу з дитинства є найефективнішим шляхом вирішенням питань охорони та збереження голосу дітей і підлітків.

Завдання роботи гуртка:

·        Формувати естетичний смак, особистісні якості учнів, навички спілкування, виховувати виконавську майстерність, фантазію;

·        Розвивати співацькі та художньо-виконавські здібності, задовольнити зацікавленість у вибраному виді мистецтва через стимулювання та розвиток творчої пізнавальної активності гуртківців;

·        Формувати вокально-хорові навички, навчити дітей вільно володіти основами вокалу.

Гуртківці вокально-хореогравічного колективу є частими гостями із концертною програмою у дошкільних закладах. Людям похилого віку.

 Цікавою і змістовною була зустріч із працівниками рятувальної служби. Вона була приурочена Дню захисника України. Гуртківці в дарунок подарували музичне привітання - «Нехай квітує Україна» у виконанні Ірини Зайченко  та пісню Н. Май  «А ми бажаєм вам добра», яку виконали Анна Пушкарьова та Аліна Чорномаз.Гуртківці із задоволення приєдналися до акції - збору коштів для воїнів АТО. Вони розповсджували солодкі сердечка із білими голубами, як символ миру на всій землі і  безмежної дитячої любові і вдячності.Зворушливою для гуртуівців була поїздка у Скала - Поділький неврологічний диспансир.  Гуртківці виступили із концертною програмою, присвяченій Людям похилого віку.

Download
Презентація гуртка.pptx
Microsoft Power Point Presentation 9.3 MB