Презентація діяльності гуртків

Скачать
Презентація по гуртках.pdf
Adobe Acrobat документ 7.3 MB

Хореографічний гурток «Діти України»

Керівник гуртка – Мулик Ганна Ігорівна.

Танець - найулюбленіший і найпопулярніший вид самодіяльного мистецтва - сприяє естетичному вихованню і фізичному розвитку дітей. Навчаючись у хореографічних гуртках, діти знайомляться з мистецтвом хореографії, набувають певну танцювальну підготовку, розвивають пластичність, вміння красиво рухатися, зміцнюють організм, виправляють деякі фізичні вади.

Мета роботи хореографічного гуртка – це відродження духовної культури українського народу через народний танець. Форма організації навчання у гуртку – ансамблева. Творчу діяльність визначає репертуар та спільна творчість. В ансамблі поєднується різновікові групи дітей (1 – 9 класи). Ансамбль «Діти України» бере участь у проведенні виховних заходів у закладі, та у різних конкурсах поза межами закладу.

Гурток "Юні спелеологи"

Керівник гуртка: Галайчук Юрій Володимирович

 

Гурток працює з 2015 року. Вік дітей 13-18 років. На заняттях гуртка вихованці оволодівають спеціальними спелеологічними знаннями, вміннями і навичками організації туристського і експедиційного побуту в різних природних  і кліматичних умовах, долають складні природні перешкоди, працюють з картами, компасами, вимірювальними інструментами.

Одна із груп гуртка працює на базі Мушкатівської ЗОШ І-ІІ ступенів. 

Досягнення: відкриті обласні змагання зі спелеоорієнтування - ІІІ місце (2015 р.), ІІ місце (2016 р.).

Скачать
Speleologichny_gurtok.pptx
Презентация Microsoft Power Point 8.9 MB

Гурток "Юні туристи - краєзнавці"

Керівник гуртка: Галайчук Юрій Володимирович

 

Гурток працює з 2015 року.  Вік дітей 12 років. Основною метою гуртка є - розвиток духовних, інтелектуальних якостей, формування позитивних рис характеру, витривалості, фізичної сили, формування національної самосвідомості, виховання в учнів кращих людський якостей.

Гурток "Мандрівник"

Керівник гуртка: Галайчук Юрій Володимирович

 

Гурток працює з 2015 року. Вік дітей 10-13 років. На заняттях гуртка вихованці навчаються орієнтуватися на місцевості за допомогою компаса і карти, сонця; оволодівати певними спеціальними знаннями, уміннями і навичками з туризму; ознайомлюються з історією та культурою рідного краю, формують стійку впевненість в тому, що зможуть знайти вихід з різних нестандартних життєвих ситуацій та пропагують здоровий спосіб життя.

Дитячий театр "Візоріум"

Керівник гуртка: Бойчук Неля Ярославівна

 

Театр - мистецтво, яке поєднує слово, дію, образотворче мистецтво, хореографію, музику. Заняття в дитячому театрі допомагають дітям зрозуміти, що театр - це не лише задоволення, а й велика творча праця, що потребує наполегливості, готовності постійно розширювати свої знання і вдосконалювати вміння, це можливість виразити себе.

Дитячий театр "Візоріум" - це колектив однодумців, товариство надійних друзів, об'єднаних спільними інтересами. Тут панують довіра, свобода вияву власної думки. Учасники дитячого театру беруть участь у районних заходах: фестиваль-конкурс "Свята Покрова", концертній програмі до святого Миколая, відкритті міської ялинки.

Ляльковий театр

Керівник гуртка: Бойчук Неля Ярославівна

 

До духовного світу кожного з нас мистецтво входить із дитинства і супроводжує протягом всього життя. Найчастіше першою сходинкою на шляху до нього є театр ляльок, який за допомогою притаманних тільки йому виразних засобів (художнього слова, наочного образу ляльки, живописно-декоративного оформлення, музики) здійснює формування початкових естетичних уявлень, почуттів, понять, сприяє розумовому, моральному та духовному вихованні дітей. 

Гурток "Геометричне моделювання"

Керівник гуртка - Подлесна Ольга Ігорівна.

У гуртку займаються діти молодшого та середнього шкільного віку, одна гурткова група працює на базі Мушкатівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Гуртківці є активними учасниками обласних та Всеукраїнських заходів: Всеукраїнський етап валеологічного конкурсу "Смачно, корисно, барвисто" - ІІ місце; обласного конкурсу "Підприємництво очима дітей", обласного фестивалю-конкурсу "Свята Покрова" - ІІІ місце; районного конкурсу ПТМ.

Основне завдання гуртка - творення світу прекрасного. Основною навчально-виховною метою є розвиток у дітей естетичних смаків, розвиток здібностей до мистецької діяльності, розширення знань про історію і традиції українського народу. Саме під час заняття на гуртку учні мають змогу виявити в собі багато нових рис, розвинути нові смаки та інтереси. Художньо-технічна творчість - це цілий світ що існує в історії людської культури вже багато століть. Вироби створені власноруч надають оточенню нового забарвлення. Дитина змінюється, коли пізнає світ творчості.

Гурток бісерного рукоділля "Намистинка"

Керівник гуртка: Подлесна Ольга Ігорівна.

        Наш гурток «Бісерне рукоділля» – це дивовижний світ безмежних барв, який дає можливість творити всім без виключення, не дивлячись на вік, національність та дарує задоволення і радість. Секрет простий: плетіння бісером - це дуже захоплююча справа, яка дає змогу створювати найрізноманітніші речі: кулони, браслети, обкладинки для книжок, декоративні композиції, прикраси для одягу та побуту, які дарують радість і автору цих речей, і тому, хто отримує їх, у подарунок.

       Гурток працює з 2015 року.  Гуртківці брали участь у конкурсі « Дух, що тіло рве до бою», на який виготовляли ангелики – сувеніри  з бісерних намистинок для воїнів АТО, в районному фестивалі-конкурсі "Свята Покрова", виставці-конкурсі "Вернісаж талантів". Одна група гуртка працює на базі Мушкатівської ЗОШ І-ІІ ступенів. 

Гурток "Джура"

Керівник гуртка: Лижник Роман Іванович

 

Гурток працює з вересня 2016 року.  Вік дітей 13 - 15 років. Основною метою гуртка є формування та розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота і захисника Батьківщини. Усі заняття гуртка спрямованні на поглиблення знань учнів, розширення їх кругозору, виховання загальнолюдських християнських цінностей. 

Нещодавно гуртківці брали участь у семінарі-практикумі з козацько-лицарського виховання "Джура" (Теребовлянський район).

Гурток "Мандрівник"

Керівник гуртка: Малюга Олег Богданович 

 

               Наш гурток працює з вересня 2016 року на базі Бурдяківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Вік дітей 10 -12 років. Гурткова робота передбачає підготовку дітей до життя, вчить діяти в екстримальних ситуаціях, орієнтуватися на місцевості за допомогою компаса та карти, сонця та місцевих предметів, знайомить з історією та культурою рідного краю.  

           Вихованці гуртка беруть активну участь в загальнобудинківських заходах, відвідують музеї, займаються екологічною роботою. 

Гурток "Джура"

Керівник гуртка: Малюга Богдан Олегович

    

Наш гурток працює з вересня 2016 року на базі Бурдяківської ЗОШ І-ІІ ступенів. У гуртку військово-патріотичного козацько - лицарського виховання "Джура" гуртківці вивчають історію козацтва, займаються туристсько-краєзнавчою роботою, готують себе до служби в лавах Збройних Сил України. Більшість занять є практичного характеру  з елементами змагань та інтелектуальних ігор. Вихованці беруть активну участь у загальнобудинківських заходах, екскурсіях.

Гурток "Геологічне краєзнавство"

Керівник гуртка: Плосконос Ірина Ігорівна

 

       Гурток працює з 2015 року. Основним його завданням є надання вихованцям знань з основ геології, петрографії і мінералогії, ознайомлення з найпростішими методами розвідки і пошуку корисних копалин, бережливому ставленні до багатств навколишнього середовища, формування туристсько-спортивних та краєзнавчих знань.

     Вихованці гуртка є членами збірної району - призерами обласних "Геолого-географічних змагань" .

Гурток "Мандрівник"

Керівник гуртка: Плосконос Ірина Ігорівна

 

Гурток складається з двох груп, одна з яких працює на базі Вовковецької ЗОШ І-ІІ ступенів з вересня 2016 року.  В гуртку займаються учні 5 - 7 класів. Заняття у гуртку передбачає тісний зв'язок з загальноосвітніми предметами: з географією - основи топографії та орієнтування, з історією - історія рідного краю, українським народознавством - традиції та звичаї рідного краю, екологією - охорона природи, біологією - ознайомлення з флорою рідного краю.

Заняття гуртка сприяють фізичному розвитку та загартуванню дітей, формує здоровий спосіб життя.

Гурток "Спортивний туризм"

Керівник гуртка Шидловський Василь Іванович

Заняття туризмом передбачає обов’язкове засвоєння низки практичних знань і навичок, а саме: орієнтування на місцевості за допомогою компаса і карти, місцевих предметів; встановлення намету, розпалювання вогнища; приготування їжі в польових умовах; долання природних перешкод з використанням спеціального спорядження; надання долікарської допомоги в польових умовах і таке інше. Тому всі гуртківці мають бути фізично підготовлені.  

 Гурток «Спортивний туризм» під керівництвом Василя Шидловського працює  з листопада 2014 року. За цей час маємо певні досягнення. Гуртківці - учасники обласних змагань з спортивного туризму за програмою Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини (2015 рік, 2016 рік - ІІ місце в конкурсі "Геодезія"), призери районних туристичних змагань школярів, присвячених пам'яті Володимира Галайчука (2015 - 2016 роки). Вихованці гуртка - призери Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україна" (2016 рік). Гуртківці є призерами районних змагань з спортивного туризму в складі шкіл. (2017 рік)

 

Гурток  образотворчого мистецтва "Юний художник"

Керівник гуртка Чайковська Любов  Мирославівна.

          Гурток образотворчого мистецтва заснований в 2008 році. у "Юному художнику займається 58 дітей віком від 6 до 12 років.

           Завданнями гуртка є всесторонній розвиток у дітей художніх здібностей, актуалізація творчого потенціалу і вдосконалення практичних знань та навичок у галузі мистецтва.

           Діти мають змогу спробувати себе у різних видах образотворчого мистецтва, вдосконалюються у графічних та живописних навиках, виготовляють вироби декоративного характеру.

         Гуртківці є активними учасниками - призерами та переможцями - різноманітних загальнобудинківських, районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Серед них обласний конкурс "Замість ялинки - зимовий букет", "Люби і знай свій край", Міжнародний екологічний конкурс "Правдивий світ птахів", конкурс Дністровського каньйону "Подбаймо про птахів взимку", районний конкурс дитячої художньої Шевченкіани, района виставка-конкурс технічної творчості.

        Вихованці гуртка "Юний художник" щорічно беруть участь у пошуково-дослідницьких роботах в рамках Всеукраїнського руху учнівської молоді "Моя земля - земля земля моїх батьків".

Вокально - хореографічний естрадний гурток "МРІЯ"

   Керівник гуртка - Дунець Антоніна Степанівна.

Спів є найдоступнішим видом  дитячого музикування. Заняття у гуртку найповніше впливає на  особистісний розвиток дитини, має великий музично-виховний потенціал.

Метою вокального навчання і виховання дітей та підлітків у позашкільному закладі є відродження української вокальної культури у її масовій формі.

Виховання дітей засобами авторської пісні та співаної поезії в поєднанні з сольним, ансамблевим та хоровим співом сприяє розвитку творчої пізнавальної активності учнів. Спів допомагає глибше сприймати навколишнє життя, виховує любов до своїх рідних, друзів до Батьківщини. Ансамблевий та сольний спів збагачує й емоційно забарвлює мову дитини, сприяє розвитку її креативного мислення.

У процесі співацького виховання гуртківці ознайомлюються з різноманітними музичними творами, набувають певних знань, умінь та навичок зі слухання музики, співу, музично-ритмічних рухів. У дітей розвивається любов до прекрасного, розвиваються творчі та музичні здібності, формується ціннісне ставлення до музичних творів, розвиваються творча пізнавальна активність.

 Робота вокально-хореографічного гуртка спрямована на музично-творчу діяльність, популяризацію жанру авторської пісні серед дітей, підтримку творчо обдарованих вихованців закладу та розвиток їх творчої пізнавальної активності.

До гуртка запрошуються всі учні, які пройшли прослуховування та мають добрі музичні здібності. Сьогодні у колективі займаються діти  віком 6-16 років.

Робота гуртка спрямована на індивідуальний розвиток кожного вихованця вокального гуртка. Важливим моментом є  той факт, що правильне навчання співу з дитинства є найефективнішим шляхом вирішенням питань охорони та збереження голосу дітей і підлітків.

Завдання роботи гуртка:

·        Формувати естетичний смак, особистісні якості учнів, навички спілкування, виховувати виконавську майстерність, фантазію;

·        Розвивати співацькі та художньо-виконавські здібності, задовольнити зацікавленість у вибраному виді мистецтва через стимулювання та розвиток творчої пізнавальної активності гуртківців;

·        Формувати вокально-хорові навички, навчити дітей вільно володіти основами вокалу.

Гуртківці вокально-хореогравічного колективу є частими гостями із концертною програмою у дошкільних закладах. Людям похилого віку.

 Цікавою і змістовною була зустріч із працівниками рятувальної служби. Вона була приурочена Дню захисника України. Гуртківці в дарунок подарували музичне привітання - «Нехай квітує Україна» у виконанні Ірини Зайченко  та пісню Н. Май  «А ми бажаєм вам добра», яку виконали Анна Пушкарьова та Аліна Чорномаз.Гуртківці із задоволення приєдналися до акції - збору коштів для воїнів АТО. Вони розповсджували солодкі сердечка із білими голубами, як символ миру на всій землі і  безмежної дитячої любові і вдячності.Зворушливою для гуртуівців була поїздка у Скала - Поділький неврологічний диспансир.  Гуртківці виступили із концертною програмою, присвяченій Людям похилого віку.

Скачать
Презентація гуртка.pptx
Презентация Microsoft Power Point 9.3 MB

Хореографічний гурток "Барвінок"

Керівник гуртка:  Калинюк Мар'яна Іванівна.

Танцювальне мистецтво є невичерпним джерелом збагачення особистості. Завдяки систематичній хореографічній освіті учні набувають не лише професійних навичок, а розвивають почуття колективізму, працелюбності, зібраності, витримки, чуйності, почуття патріотизму, національної гідності, інтересу до рідного краю.

Хореографічний гурток "Барвінок" ставить перед собою завдання розвивати мислення й фантазію, виховувати пластичну культуру, культуру руху, знайомить дітей з найважливішими музично - хореографічними засадами і охоплює заняттями 86 дітей віком 5 - 11 років.  Учасники хореографічного гуртка є окрасою всіх загальнобудинківських заходів, демонструють свої таланти і в районних концертних програмах, приурочених до пам'ятних дат, займаються волонтерською та благодійною діяльністю.